Loading... Please wait...Currency Displayed in
V-Gard Accessory System Universal Visor Frame, 11 1/4 x 5 1/2, Black
|
| Style | Standard |
| Color | Black |
| Brand Name | MSA |
| Height | 3 1/4 in |
| Length | 5 1/2 in |
| Usage | For use with V-Gard® Visors |
| Used With | Used with V-Gard caps |
| Width | 11 1/4 in |
| Wt. | 0.23 lb |
| UPC | 641817025642 |
| UNSPSC | |
| Standard Pack | 10EA/BX |
| Minimum Order | 1 |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |