Loading... Please wait...Currency Displayed in
Kimtowel Q-Fold Wipers
|
| Brand Name | Wypall® |
| Color | White |
| Length per Sheet | 13 in |
| Width Per Sheet | 12 1/2 in |
| System Format | 1/4 Fold |
| Type | Disposable Wiper |
| Quantity | 68 per pack |
| Wt. | 3 lb |
| UPC | 036000470222 |
| UNSPSC | 14111700 |
| Standard Pack | 12PKG/CASE |
| Minimum Order | 1/CASE |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |