Loading... Please wait...Currency Displayed in
High-Capacity Petroleum Sorbent Pad 17"X19"
|
| Width | 19 in |
| Length | 17 in |
| Absorption | 0.660 gal |
| Usage | Spill Control |
| Color | White |
| Type | Sorbent Pad |
| Quantity | 50 per bale |
| Wt. | 0.15 lb |
| UPC | 051138215439 |
| UNSPSC | 47131900 |
| Standard Pack | |
| Minimum Order | |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |