Loading... Please wait...Currency Displayed in
| Width | 5.187 in |
| Length | 2 1/4 in |
| Absorption | 10.500 gal |
| Packing Type | Dispenser Box |
| Usage | Spill Control |
| Height | 2 1/4 in |
| Type | Sorbent Roll |
| Quantity | 3 per case |
| Wt. | 6 lb |
| UPC | 051138290719 |
| UNSPSC | 47131900 |
| Standard Pack | 3EA/CS |
| Minimum Order | 1/CS |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |