Loading... Please wait...Currency Displayed in
| Width | 27 in |
| Dia. | 8 in |
| Length | 27 in |
| Absorption | 20.000 gal |
| Usage | Spill Control |
| Height | 33 in |
| Type | Sorbent Boom |
| Quantity | 4 per bale |
| Wt. | 11 lb |
| UPC | 021200160547 |
| UNSPSC | 47131900 |
| Standard Pack | 4EA/CA |
| Minimum Order | 1/CA |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |