Loading... Please wait...Currency Displayed in
|
| Protected Area | Half Facepiece |
| Size Group | Large |
| Body Material | Hycar Rubber |
| Height | 3.380 in |
| Length | 7 in |
| Width | 6 in |
| Type | Dual Cartridge Respirator |
| Wt. | 0.66 lb |
| UPC | 641817010761 |
| UNSPSC | 46182002 |
| Standard Pack | 1EA |
| Minimum Order | 1/EA |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |