Loading... Please wait...Currency Displayed in
|
| Style | Elastic Wrist & Ankles, Hood, Zipper Front |
| Size Group | 2X-Large |
| Color | Blue |
| Height | 13 7/8 in |
| Length | 16 in |
| Width | 12 in |
| Wt. | 17 1/2 lb |
| UPC | 036000453256 |
| UNSPSC | |
| Standard Pack | 25EA/CA |
| Minimum Order | 1 |
| Country of Origin | MX |
| Hazmat | No |