Loading... Please wait...Currency Displayed in
Faceshield Window 8"x16-1/2"x.060 Shade 8 |
| Lens Coating/Shade | IR/UV 8 |
| Thickness | 0.0600 in |
| Window Width x Length | 16 1/2 in @ 8 in |
| Wt. | 0 lb |
| UPC | 662463589982 |
| UNSPSC | 46181700 |
| Standard Pack | |
| Minimum Order | |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |