Loading... Please wait...Currency Displayed in
|
| Brand Name | DuPont |
| Length | 16 in |
| Material | Tyvek® |
| Color | White |
| Closure Type | Serged |
| Applications | General clean-up, General maintenance/operations, Lead and asbestos abatement/remedation, Spray painting |
| Height | 6 3/4 in |
| Width | 10 in |
| Wt. | 5.41 lb |
| UPC | |
| UNSPSC | 0 |
| Standard Pack | |
| Minimum Order | |
| Country of Origin | |
| Hazmat | No |