Loading... Please wait...Currency Displayed in
|
| Frame Color | Gunmetal |
| Lens Tint | Clear |
| Lens Coating/Shade | Anti-Fog |
| Lens Material | Polycarbonate |
| Resistance | Scratch |
| Height | 1 3/4 in |
| Length | 6 in |
| Width | 2 in |
| Includes | Neck Cord |
| Wt. | 0.90 lb |
| UPC | 761445019131 |
| UNSPSC | 46181802 |
| Standard Pack | |
| Minimum Order | |
| Country of Origin | TW |
| Hazmat | No |