Loading... Please wait...Currency Displayed in
Particulate Filter 7093B, P100 Respiratory Protection 144 EA/Case
|
| Filtration Grade | P100 |
| For Model | 6000 Series, 7000 Series |
| Height | 1/2 in |
| Length | 3 in |
| Type | Filter |
| Usage | General Protection |
| Width | 2 in |
| Quantity | 144 per case |
| Wt. | 0.83 lb |
| UPC | 051131527065 |
| UNSPSC | 46182000 |
| Standard Pack | |
| Minimum Order | |
| Country of Origin | CA |
| Hazmat | No |