Loading... Please wait...Currency Displayed in
|
| Shade/Contrast | 10 |
| Window Width x Length | 4 1/2 in @ 5 1/4 in |
| Color | Ace of Spades |
| Material | Thermoplastic |
| Mounting | Fixed Front |
| Suspension | 370 |
| Height | 16 in |
| Length | 1 1/2 in |
| Width | 1 1/4 in |
| Wt. | 1.86 lb |
| UPC | 711382050650 |
| UNSPSC | |
| Standard Pack | |
| Minimum Order | |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |