Loading... Please wait...Currency Displayed in
|
| Style | No Elastic, Zipper Front |
| Size Group | 4X-Large |
| Color | White |
| Height | 12 1/8 in |
| Length | 16 in |
| Width | 12 in |
| Quantity | 20 per case |
| Wt. | 8 1/2 lb |
| UPC | 036000490077 |
| UNSPSC | |
| Standard Pack | 20EA/CA |
| Minimum Order | 20 |
| Country of Origin | MX |
| Hazmat | No |