Loading... Please wait...Currency Displayed in
Speedglas Welding Helmet Inside Protection Plate, Welding Safety 04-0280-00/37135(AAD), 5/cs
|
| Height | 4 in |
| Length | 0.188 in |
| Type | Outside Protection Plate |
| Used With | Filters SL, 9002D, 9002V and 100 Series |
| Width | 2 in |
| Wt. | 0.15 lb |
| UPC | 031131371363 |
| UNSPSC | |
| Standard Pack | |
| Minimum Order | |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |