Loading... Please wait...Currency Displayed in
|
| Height | 8 in, 1 in, 5 1/4 in, 2 1/4 in |
| Length | 17 in, 6 in, 11 in, 9 1/2 in |
| Quantity | 1 per box |
| Size Group | Standard |
| Used With | Skullgard Cap |
| Width | 5 in, 8 1/2 in, 7 in |
| Wt. | 0.30 lb |
| UPC | 641817024249 |
| UNSPSC | |
| Standard Pack | |
| Minimum Order | |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |