Loading... Please wait...Currency Displayed in
Friction Joints for Slotted Cap, 1 Pair per Box
|
| Height | 8 in, 1 in, 5 1/4 in, 2 1/4 in |
| Length | 17 in, 6 in, 11 in, 9 1/2 in |
| Quantity | 1 pair per box |
| Type | Metal Instant Release |
| Used With | Slotted caps with welding shields |
| Width | 5 in, 8 1/2 in, 7 in |
| Wt. | 0.02 lb |
| UPC | 641817033883 |
| UNSPSC | |
| Standard Pack | 5EA/CTN |
| Minimum Order | 1 |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |