Loading... Please wait...Currency Displayed in
| Color | Clear |
| Height | 1 in |
| Length | 6 in |
| Used With | H-Series Hoods |
| Width | 8 in |
| Type | Face Shield Cover |
| Quantity | 100 per case |
| Wt. | 1/2 lb |
| UPC | 051131070431 |
| UNSPSC | 46182000 |
| Standard Pack | 100EA/BOX |
| Minimum Order | 1/BOX |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |