Loading... Please wait...Currency Displayed in
|
| Filtration Grade | P100 |
| Height | 2 1/2 in |
| Length | 9 in |
| Resistance | Mercury Vapor, Organic Vapors |
| Type | GMA |
| Usage | Contaminants |
| Width | 6 in |
| Quantity | 2 per package |
| Wt. | 1 1/4 lb |
| UPC | 641817011157 |
| UNSPSC | 46182000 |
| Standard Pack | 2CTG/PKG* |
| Minimum Order | 1/PKG |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |