Loading... Please wait...Currency Displayed in
|
| Height | 1 1/2 in |
| Length | 1 in |
| Resistance | Organic Vapors |
| Type | GMA |
| Usage | Contaminants |
| Width | 5 in |
| Quantity | 2 per package |
| Wt. | 0.34 lb |
| UPC | 641817003879 |
| UNSPSC | 46182000 |
| Standard Pack | 2EA/PKG* |
| Minimum Order | 1/PKG |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |