Loading... Please wait...Currency Displayed in
|
| Color | Blue |
| Length per Sheet | 13.40 in |
| Width Per Sheet | 12 1/2 in |
| System Format | Jumbo Roll |
| Quantity | 475 per roll |
| Wt. | 8 1/4 lb |
| UPC | 036000410433 |
| UNSPSC | 14111700 |
| Standard Pack | 1ROL |
| Minimum Order | 1/ROL |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |