Loading... Please wait...Currency Displayed in
|
| Color | White |
| Ply | 1 |
| Length per Sheet | 16.80 in |
| Width Per Sheet | 12 1/2 in |
| System Format | Brag® Box |
| Material | Pulp/Polypropylene |
| Quantity | 152 per box |
| Wt. | 4.60 lb |
| UPC | 036000413007 |
| UNSPSC | 47131502 |
| Standard Pack | 1BOX |
| Minimum Order | 1/BOX |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |