Loading... Please wait...Currency Displayed in
WYPALL L40 1/4 FLD WPR 12.5X14.4 WHI 18/56
|
| Brand Name | Wypall® |
| Color | White |
| Ply | 1 |
| Length per Sheet | 14.40 in |
| Width Per Sheet | 12 1/2 in |
| System Format | 1/4 Fold |
| Type | Disposable Wiper |
| Quantity | 56 per pack |
| Wt. | 1.14 lb |
| UPC | 036000570175 |
| UNSPSC | 47131502 |
| Standard Pack | 18PKG/CS |
| Minimum Order | 1/CS |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |