Loading... Please wait...Currency Displayed in
Wypall® Jumbo Rag On A Roll
|
| Brand Name | Wypall® |
| Color | White |
| Ply | 1 |
| Length per Sheet | 13.40 in |
| Width Per Sheet | 12 1/2 in |
| System Format | Jumbo Roll |
| Type | Disposable Wiper |
| Quantity | 750 per roll |
| Wt. | 15.01 lb |
| UPC | 036000500738 |
| UNSPSC | 14111700 |
| Standard Pack | 1ROL |
| Minimum Order | 1/ROL |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |