 | - Ideal for changing oil, refilling fluids and general maintenance
- Strong, absorbent towel is great for wiping hands, tools and cleaning up grease, oil, grime and fluids
- Works when wet
- Fits on a standard towel holder for convenient dispensing of a fresh, clean towel
|
SCOTT SHOP TOWEL ROLLS BLUE (30/1)
Unit: 1/CA:30/RL
| Color | Blue |
| Length per Sheet | 10.40 in |
| Width Per Sheet | 11 in |
| System Format | Roll |
| Quantity | 55 per roll |
| Wt. | 0.90 lb |
| UPC | |
| UNSPSC | |
| Standard Pack | 30RL/CA |
| Minimum Order | 1/CA |
| Country of Origin | |
| Hazmat | No |