Loading... Please wait...Currency Displayed in
|
| Color | White |
| Width | 12 in |
| Length | 21.960 in |
| Dia. | 7.9000 in |
| System Format | Hard Roll |
| Height | 12 in |
| Quantity | 6 per case |
| Wt. | 22 1/4 lb |
| UPC | 036000506065 |
| UNSPSC | 14111703 |
| Standard Pack | |
| Minimum Order | |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |