Loading... Please wait...Currency Displayed in
Kleenex® C-Fold Towel
|
| Color | White |
| Ply | 1 |
| Length per Sheet | 13.15 in |
| Width Per Sheet | 10 1/8 in |
| System Format | C-Fold |
| Quantity | 150 per pack |
| Wt. | 1.24 lb |
| UPC | |
| UNSPSC | 14111703 |
| Standard Pack | 16PKG/CS |
| Minimum Order | 1/CS |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |