Loading... Please wait...Currency Displayed in
|
| Temple Color | Black |
| Lens Tint | Smoke |
| Lens Coating/Shade | Uncoated |
| Lens Material | Polycarbonate |
| Height | 1.694 in |
| Length | 1.824 in |
| Width | 5.675 in |
| Wt. | 0.60 lb |
| UPC | 761445310061 |
| UNSPSC | 46181802 |
| Standard Pack | 144PR/CS |
| Minimum Order | 1/PR |
| Country of Origin | TW |
| Hazmat | No |