Loading... Please wait...Currency Displayed in
|
| Temple Color | Clear |
| Lens Tint | Clear |
| Lens Coating/Shade | Uncoated |
| Lens Material | Polycarbonate |
| Height | 1.721 in |
| Length | 1.184 in |
| Width | 3.990 in |
| Wt. | 0.60 lb |
| UPC | 761445310054 |
| UNSPSC | 46181802 |
| Standard Pack | 12PR/CS |
| Minimum Order | 1/PR |
| Country of Origin | TW |
| Hazmat | No |