Loading... Please wait...Currency Displayed in
Hover over image to zoom
Model 5000 Speedy Mounting Loop System w/ 4 in Ratchet, Fibre-Metal E1, E2
|
| Color | Gray |
| Height | 0.405 in |
| Length | 0.408 in |
| Style | Headgear with 4 in Ratchet |
| Type | Mounting Loop System; Headgear with 4 in Ratchet |
| Used With | Fibre-Metal E1, E2 Hard Hats |
| Width | 0.180 in |
| UPC | 662463060313 |
| UNSPSC | |
| Standard Pack | 25EA/CA |
| Minimum Order | 1 |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |