Loading... Please wait...Currency Displayed in
Head Gear with F4400
|
| Crown | 4 in |
| Height | 0.844 in |
| Length | 0.849 in |
| Used With | F-400 Series |
| Width | 3/8 in |
| Wt. | 0.30 lb |
| UPC | 662463151271 |
| UNSPSC | 46181700 |
| Standard Pack | 1EA |
| Minimum Order | 1/EA |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |