Loading... Please wait...Currency Displayed in
Tyvek IsoClean Sleeve, 18 in, White
|
| Brand Name | DuPont |
| Size Group | Standard |
| Width | 10 in |
| Length | 18 in |
| Material | DuPont Tyvek® IsoClean® Sleeve |
| Style | Elastic Top, Elastic Wrist |
| Closure Type | Serged |
| Color | White |
| Height | 8.800 in |
| UPC | |
| UNSPSC | |
| Standard Pack | |
| Minimum Order | |
| Country of Origin | |
| Hazmat | No |