Loading... Please wait...Currency Displayed in
|
| Size Group | Large |
| Length | 1 1/2 in |
| Connection Type | Back & Side D-Rings |
| Fastening Method | Quick Connect Buckles |
| Strap Material | Polyester |
| Style | Vest |
| Color | Blue/Gray |
| Height | 13 1/2 in |
| Width | 8 1/2 in |
| Wt. | 7 lb |
| UPC | 840779003259 |
| UNSPSC | |
| Standard Pack | 1EA |
| Minimum Order | 1/EA |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |