Loading... Please wait...Currency Displayed in
Versaflo M-300 Respiratory Hard Hat
|
| Includes | #M-307 - Respiratory hard hat |
| Height | 9 3/4 in |
| Length | 13 1/2 in |
| Width | 13 1/2 in |
| Wt. | 2 lb |
| UPC | 051131173170 |
| UNSPSC | 0 |
| Standard Pack | 1EA |
| Minimum Order | 1 |
| Country of Origin | |
| Hazmat | No |