Loading... Please wait...Currency Displayed in
PARTICLE FILTER ADFLO 2/CA
|
| Color | White |
| Height | 0 in |
| Length | 0 in |
| Material | Fiberglass |
| Quantity | 2 per case |
| Type | High Efficiency Particulate Replacement Filter |
| Used With | 3M AdFlo Powered Air Purifying Respirator (PAPR) |
| Width | 0 in |
| Wt. | 0 lb |
| UPC | 51131371458 |
| UNSPSC | |
| Standard Pack | 1CA |
| Minimum Order | 1 |
| Country of Origin | |
| Hazmat | No |