Loading... Please wait...Currency Displayed in
ELEMENT* Welding Helmet - Fixed Shade 10 ADF - 90 x 110mm
|
| Shade/Contrast | 10 |
| Color | Silver |
| Power Source | Solar-Powered |
| Height | 9 1/2 in |
| Length | 12 in |
| Width | 1 in |
| Wt. | 1.85 lb |
| UPC | 711382038009 |
| UNSPSC | |
| Standard Pack | |
| Minimum Order | |
| Country of Origin | CN |
| Hazmat | No |