Loading... Please wait...Currency Displayed in
Bionic Face Shield w/Hard Hat Adapter, Black w/Clear Lens, Polycarbonate
|
| Color | Black |
| Lens Tint | Clear |
| Lens Coating/Shade | Clear |
| Suspension | Ratchet |
| Type | Face Shield |
| Height | 0 in |
| Includes | Hard Hat Adapter |
| Length | 0 in |
| Lens Material | Polycarbonate |
| Width | 0 in |
| UPC | |
| UNSPSC | |
| Standard Pack | 1EA |
| Minimum Order | 1 |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |