Loading... Please wait...Currency Displayed in
|
| Style | Cap |
| Color | White |
| Suspension | Fas-Trac® Ratchet |
| Material | Polyethylene |
| Height | 5.620 in |
| Length | 11 in |
| Width | 8 1/2 in |
| Wt. | 1.18 lb |
| UPC | 641817010518 |
| UNSPSC | 46181700 |
| Standard Pack | 20EA/CS |
| Minimum Order | 1/EA |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |