Loading... Please wait...Currency Displayed in
|
| Height | 1 in |
| Length | 16 in |
| Lens Tint | Smoke |
| Material | Polyurethane |
| Used With | Standard V-Gard Caps |
| Width | 15 1/4 in |
| Wt. | 0.16 lb |
| UPC | 641817004814 |
| UNSPSC | 46181700 |
| Standard Pack | 1EA |
| Minimum Order | |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |