Loading... Please wait...Currency Displayed in
Skullgard® Protective Hat
|
| Style | Hat |
| Color | Natural Tan |
| Size Group | 6 1/2 - 8, Standard |
| Suspension | Staz-On® |
| Includes | Card Holder, Lamp Bracket |
| Height | 6 in |
| Length | 12 in |
| Width | 1 1/2 in |
| Wt. | 1.18 lb |
| UPC | 4032792256965 |
| UNSPSC | 46181700 |
| Standard Pack | 20EA/CS |
| Minimum Order | 1/EA |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |