Loading... Please wait...Currency Displayed in
|
| Color | Clear |
| Height | 1/2 in |
| Length | 8 in |
| Type | Cover |
| Width | 4 in |
| Quantity | 25 per package |
| Wt. | 0.20 lb |
| UPC | 641817007327 |
| UNSPSC | 46182000 |
| Standard Pack | 25EA/PKG |
| Minimum Order | 1/PKG |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |