Loading... Please wait...Currency Displayed in
|
| Gas Type | Carbon Monoxide, Charcoal, Hydrogen Sulfide, LEL, Oxygen |
| Sound Level | 95 dB |
| Height | 4.400 in |
| Length | 3 in |
| Run Time | 24.00 h [Max] |
| Width | 1.310 in |
| Wt. | 0.79 lb |
| UPC | 4032792254435 |
| UNSPSC | |
| Standard Pack | 1EA |
| Minimum Order | 1/EA |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |