Loading... Please wait...Currency Displayed in
|
| Protected Area | Full Facepiece |
| Size Group | Medium |
| Height | 1 in |
| Length | 7.380 in |
| Width | 5.120 in |
| Wt. | 1.61 lb |
| UPC | 641817003909 |
| UNSPSC | 46182002 |
| Standard Pack | 1EA |
| Minimum Order | 1/EA |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |