Loading... Please wait...Currency Displayed in
|
| Color | White |
| Ply | 1 |
| Length per Sheet | 16.60 in |
| Width Per Sheet | 14.70 in |
| System Format | Pop-Up® Box |
| Type | Disposable Wiper |
| Quantity | 140 per box |
| Wt. | 1 1/4 lb |
| UPC | |
| UNSPSC | 47131502 |
| Standard Pack | 15BOX/CS |
| Minimum Order | 1/CS |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |