Loading... Please wait...Currency Displayed in
|
| Color | Blue |
| Ply | 1 |
| Length per Sheet | 16.80 in |
| Width Per Sheet | 9.10 in |
| System Format | Pop-Up® Box |
| Material | Pulp/Polypropylene |
| Quantity | 100 per box |
| Wt. | 2.26 lb |
| UPC | 036000414127 |
| UNSPSC | 47131502 |
| Standard Pack | 10BOX/CS |
| Minimum Order | 1/CS |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |