Loading... Please wait...Currency Displayed in
WYPALL L40 L40 WPR 10.8X10 1P WHI 9/90
|
| Brand Name | Wypall® |
| Color | White |
| Ply | 1 |
| Length per Sheet | 10.80 in |
| Width Per Sheet | 10 in |
| System Format | Pop-Up® Box |
| Type | Disposable Wiper |
| Quantity | 90 per box |
| Wt. | 1.53 lb |
| UPC | 036000304619 |
| UNSPSC | 47131502 |
| Standard Pack | 9BOX/CS |
| Minimum Order | 1/CS |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |