Loading... Please wait...Currency Displayed in
Scott® Multi-Fold Towels
|
| Color | White |
| Ply | 1 |
| Length per Sheet | 9.40 in |
| Width Per Sheet | 9 1/4 in |
| System Format | Multi-Fold |
| Quantity | 250 per pack |
| Wt. | 0.94 lb |
| UPC | 068065118047 |
| UNSPSC | 47131701 |
| Standard Pack | 16PKG/CS |
| Minimum Order | 1/CS |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |