 | - Ideal for changing oil, refilling fluids and general maintenance
- Strong, absorbent towel is great for wiping hands, tools and cleaning up grease, oil, grime and fluids
- Works when wet
- Built-in handle allows you to take the box on the job while keeping rags clean
|
(BOX/200) SCOTT SHOP TOWEL RAGS IN A BOX
Unit: 1/CA:8/BX
| Color | Blue |
| Length per Sheet | 11 in |
| Width Per Sheet | 13 in |
| System Format | Pop-Up® Box |
| Quantity | 200 per box |
| Wt. | 4.33 lb |
| UPC | |
| UNSPSC | |
| Standard Pack | 8BX/CA |
| Minimum Order | 1/CA |
| Country of Origin | |
| Hazmat | No |