Loading... Please wait...Currency Displayed in
SCOTT RAGS IN A BOX WHI 8/1/200
|
| Color | White |
| Length per Sheet | 13 in |
| Width Per Sheet | 10 in |
| System Format | Pop-Up® Box |
| Quantity | 200 per box |
| Wt. | 3.85 lb |
| UPC | |
| UNSPSC | |
| Standard Pack | 8BX/CA |
| Minimum Order | 1/CA |
| Country of Origin | |
| Hazmat | No |