Loading... Please wait...Currency Displayed in
|
| Color | White |
| Length per Sheet | 8.78 in |
| Width Per Sheet | 11 in |
| Dia. | 4.9000 in |
| System Format | Standard Roll |
| Quantity | 128 per roll |
| Wt. | 0.93 lb |
| UPC | |
| UNSPSC | 14111703 |
| Standard Pack | 20ROL/CS |
| Minimum Order | 1/CS |
| Country of Origin | US |
| Hazmat | No |