Loading... Please wait...Currency Displayed in
|
| Brand Name | Kleenex® |
| Color | White |
| Ply | 1 |
| Width | 0.217 in |
| Length | 0.217 in |
| Length per Sheet | 11 in |
| System Format | Roll Towel |
| Height | 0.458 in |
| Wt. | 0.03 lb |
| UPC | 6.00013e+011 |
| UNSPSC | 0 |
| Standard Pack | 24RL/CA |
| Minimum Order | 1/CA |
| Country of Origin | |
| Hazmat | No |